دانلود رایگان

رنگ آمیزی سگ های نگهبان

رنگ آمیزی سگ های نگهبان یکی از روش های خوب پر کردن اوقات فراغت بچه ها است. این نوع رنگ آمیزی ها به خاطر ارتباطی که با انیمیشن سگ های نگهبان دارد برای کودکان بسیار جذاب است. کارتون سگ های نگهبان محصول کشور کانادا بوده و به خاطر عوامل متعددی از جمله داستان های ساده، کار گروهی، حادثه جویی، قهرمان پروری و . . . مورد توجه والدین و کودکان قرار گرفته است. بی تردید رنگ آمیزی زنده و گاهی تند آن با محوریت رنگ های اصلی یکی از نکات قوت این برنامه بوده است.

اسباب بازی، داستان، تم های تولد ، لباس و . . . هم از تولیدات جانبی این کارتون با محوریت شخصیت های سگ های نگهبان است که در مجموعه رنگ آمیزی سگ های نگهبان  استفاده شده است. این رنگ آمیزی را در پایین صفحه می توانید به راحتی دانلود کنید.  

رنگ آمیزی سگ های نگهبان

 

 

این مجموعه فرصت خوبی است تا از توجه مثبت بچه ها برای افزایش دقت، تمرکز آنها در ناشی استفاده کنیم.  رنگ آمیزی به کودکان پیش از دبستان کمک زیادی می کند تا نحوه دست گرفتن مداد و نشستن پای یک کار را تمرین کنند تا برای مدرسه رفتن و انجام تکالیف آماده شوند.

این مجموعه با تقویت عضلات ریز به افزایش مهارت های دست ورزی هم کمک زیادی می کند و مانع خستگی زود هنگام کودکان در زمان مدرسه می شود.

بنابراین توصیه می کنیم که هر روز رنگ آمیزی جذابی را در اختیار فرزندتان قرار دهید تا مهارت های پیش نیازی را که او در زمان مدرسه به آن نیاز دارد، تقویت کنید. 

این مجموعه رنگ آمیزی های مختلف بازار اسباب بازی را در قسمت دانلودی ها می توانید دنبال کنید. 

لطفا نام و ایمیل خود را برای دریافت رایگان لینک دانلود وارد کنید.
1. برای دانلود حتما ایمیل واقعی خود را درج کنید. فایل دانلودی به ایمیل شما ارسال می شود.

2. نام و ایمیل شما در سایت مجله بازار اسباب بازی محفوظ خواهد ماند.

3. لطفا این فایل را با نام مجله بازار اسباب بازی با دیگران به اشتراک بگذارید.
با قوانین و مقررات موافقم
دریافت لینک دانلود
3 2 رای ها
امتیاز مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
لطفا درباره این مطلب نظر بدهیدx
()
x