صنعت اسباب بازی

هواپیمای کاغذی کنترلی

هواپیمای کاغذی قدمتی به اندازه کودکی های همه ما دارند و هر یک می توانیم انواع گوناگونی از آن را در اندازه های مختلف درست کرده و به هوا پرتاب کنیم. برخی هم به خودمان افتخار می کنیم که هواپیمای مان مسافت زیادی را طی می کند. اوقات بیکاری مدرسه هم بهترین فرصت برای ساختن و به پرواز درآوردن این هواپیما های کاغذی در کلاس بود. این بازی، بین پسرها طرفداران سر سختی داشت. همین هواپیماهای کاغذی و سبک زمینه برگزاری مسابقات دوستانه زیادی می شد تا بچه ها بتوانند قدرت و سرعت هواپیمای خودشان را به رخ دیگران بکشند.اما اکنون شرکت ( تیلورتوی) پا به میدان بازی هواپیما کاغذی گذارده تا دیگر هیچ یک از ما نتوانیم با او رقابت کنیم و برنده شویم. این نوآوری هم یکی از محصولات جالب و مرتبط با صنعت اسباب بازی است که می تواند طرفدارن زیادی داشته باشد.

کیت پاورآپ ۳.۰ ویژه هواپیمای کاغذی قابل کنترل با اسمارت فون است که به شما این امکان را می دهد که بعد از ساخت هواپیمای کاغذی تان، روی آن یک قطعه پروانه ای شکل هوشمند نصب کنید. سپس این هواپیما اسباب بازی را با استفاده از تلفن هوشمند تان کنترل کنید و به پرواز در آورید و از بازی با  آن و حرکتش در  هوا لذت ببرید.  

 

 

هواپیماهای کاغذی با کنترل موبایل

این هواپیماهای کاغذی با بلوتوث موبایل کنترل می شود

نسخه سوم این کیت شامل واحد پرواز و آنتن اسمارت است که به شما اجازه می دهد تا هواپیماهای کاغذی تان را برای ۱۰ دقیقه به پرواز در آورید. هواپیمای شما می تواند توسط هر اسمارت فون مجهز به بلوتوث نسخه ۴.۰ به راحتی کنترل گردد.

راستی نکته جالب دیگر این است که کیت پاورآپ ۳ را می توان بر روی تمام هواپیماهای طراحی شده از یک کاغذ آ۴ یا کاغذهای کپی ۸.۵ در ۱۱ اینچ نصب کرد.

این کیت از آگوست ۲۰۱۳ وارد بازار شده است. 

5 1 رای
امتیاز مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
لطفا درباره این مطلب نظر بدهیدx
()
x