صنعت اسباب بازی

به اتحادیه مستقل نیاز داریم

رسیدگی بهتر به مسائل با اتحادیه اسباب بازی مستقل !

رئیس دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما با بیان این مطلب گفت: در حال حاضر اسباب بازی های وارداتی توسط «اتحادیه خرازها» بررسی می شود . و تولیدات داخلی را «اتحادیه نایلون و پلاستیک» ارزیابی می کنند.

سومین جشنواره ملی اسباب بازی
محسن حموله افزود: ما در حال حاضر به اتحادیه اسباب بازی مستقل نیاز داریم . تا بتوانیم به مسائل مربوط به اسباب بازی بهتر رسیدگی کنیم . زیرا فقط در سطح شهر تهران ۴۰۰ فروشگاه اسباب بازی وجود دارد . که اگر این را به سطح کشور تعمیم دهیم رقم قابل توجهی است.

برچسب ویژه سلامت اسباب بازی 

اسباب بازی های ایرانی و خارجی هم اکنون با نظارت دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی تا اندازه ای ساماندهی شده است به طوری که اسباب بازی های خارجی از مبادی ورودی به کشور در گمرک، بررسی می شود و هولوگرام سلامت دریافت می کند.

فروشگاه ها نیز موظف شده اند برچسب ویژه سلامت را پشت ویترین ها نصب کنند . اما برای نظارت دقیق تر وجود اتحادیه اسباب بازی مستقل ضروری است . زیرا برخی اسباب بازی ها از طریق غیر رسمی وارد کشور می شوند./ پایان خبر

——————————————————-

پیش از این نیز رئیس دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی در گفتگویی با خبرنگار خبرگزاری مهر با اشاره به قانون امور صنفی خواستار شکل گیری شورای صنفی مستقل برای صنعت اسباب بازی شده بود . متن این گفتگو را می توانید اینجا بخوانید

منبع : خبرگزاری صدا و سیما – ۰۳ اسفند ۱۳۹۶

5 1 رای
امتیاز مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
لطفا درباره این مطلب نظر بدهیدx
()
x